• Latviešu
  • English

Mācību kurss par koku kopšanu pašvaldībās

Kopš profesijas kokkopis-arborists ieviešanas Latvijā 2005 gadā, mēs ne tikai apmācām jaunos koku kopējus, bet arī informējam sabiedrību un popularizējam pareizus koku kopšanas principus pilsētu apstādījumos. Lasīt vairāk »

Mācību ekskursija par guļbūves ēkām

10.novembrī guļbūves ēku celtnieku grupa devās mācību ekskursijā, lai iepazītu šo būvniecības jomu no diviem aspektiem: mūsdienas  un vēsture. Tāpēc maršrutā iekļāvām vienu no labākajiem guļbūves uzņēmumiem DZIEDRS un Brīvdabas muzeju. Lasīt vairāk »

Klātienes nodarbības tālmācības arboristiem

2017/2018.mācību gadā  kvalifikācijā Kokkopis-arborists  mācās 12 tālmācības studenti. Grupā mācās studenti, kuri  nāk ar dažādu Latvijas uzņēmumu norīkojumiem un tie, kuru pieteikumi  mācībām rakstīti jau 2016.gadā.

Vienā no pirmajām klātienes nodarbībām,  tiek apgūtas iemaņas mezglu siešanā.

I.Spaile, tālākizglītības lietvede

Namdaru mācību ekskursija

27.10.2017. mācību ekskursijā uz Latvijas Jumiķu čempionātu devās 2.kursa namdaru grupa un divi izglītojamie no būvstrādnieku grupām, lai atbalstītu skolas komandu, kas pārstāvēja skolu čempionātā dakstiņu jumtu iebūves grupā. Lasīt vairāk »

Eiropas valodu nedēļa

Priekuļu tehnikumā Ērgļu struktūrvienībā 11.10.2017. notika pasākums veltīts Eiropas valodu nedēļai. Tas ir gadskārtējs pasākums, kura laikā cildina valodu daudzveidību Eiropā.

„Valodu karuseli” Ērgļos iešūpoja dziesma „Katjuša” angļu, krievu, vācu un latviešu valodās, kuru izpildīja tehnikuma audzēkņi stilizētos tautu tērpos. Lasīt vairāk »

Sveicam jaunās auklītes!

20.10.2017. notika kvalifikācijas eksāmens aukļu grupai, kas mācības uzsāka pagājušā mācību gada 1.septembrī. Varam sveikt visas 13 meitenes, kuras sekmīgi nokārtoja eksāmenu un saņēma izglītības dokumentu, kas apliecina jauniegūto kvalifikāciju “Auklis”.

Sveicam meitenes un novēlam turpmāku izaugsmi un attīstību!

Paldies par sadarbību!

Ģimenes atbalsta centrā „Dzeguzīte” (Kokneses novadā, Iršu pagastā) noslēgušies ēkas atjaunošanas darbi, pašlaik pieslēdzamies  teritorijas iekārtošanas un apzaļumošanas darbiem: iegādājamies stādus, veidojam dobes, taciņas, ierīkojam zālienus, veidojam skaistu un estētisku apkārtni.
Liels paldies Priekuļu tehnikuma Ērgļos administrācijai, 2. un 3.kursa  puišiem par palīdzību, sapratni un atbalstu! Jaunieši nebijās no darba, čakli strādāja un paveica ieplānoto. 

I.Bērzkalna un visa „Dzeguzītes” saime Lasīt vairāk »

Sporta pēcpusdiena skolā

20.09.2017. Olimpisko dienu gaidot, skolā notika sporta pēcpusdiena. Jaunieši  sacentās dažādās disciplīnās:

  • Šautriņu mešanā;
  • Traktora T-25 vilkšanā;
  • Basketbola soda metienos;
  • Ielu basketbolā (Streetball);
  • Šaušanā ar pneimatisko ieroci “Duelis” (individuālās sacensības).

Šautriņu mešana mērķī  un soda metieni basketbolā tika vērtēti arī individuāli.

Kopvērtējumā labākos rezultātus uzrādīja: Lasīt vairāk »

Satura barotne