• Latviešu
  • English

Ziemas uzņemšana

Sākusies Jauniešu garantijas ziemas uzņemšana. Lasīt vairāk »

Motorzāģu operatoru izlaidums

19.decembrī profesionālās kvalifikācijas eksāmenu kārtoja Motorzāģa operatoru kurss. Šai grupai mācības tika organizētas tā, lai daļa no programmas teorētiskajām zināšanām un praktiskajām iemaņām tiktu apgūtas skolā, bet darba prasmes papildinātas uzņēmumā. Bez tipiskām prasmēm, kas vajadzīgas strādājot šinī profesijā, programma ietver arī specifiskus mācību priekšmetus- Upju krastu menedžments un Darbs koku sēklu plantācijās. Lasīt vairāk »

Izrotāsim Ziemassvētku noskaņas!

Š.g 7. decembrī skolēni varēja apmeklēt Ziemassvētku rotājumu darbnīcu.

Mēs zīmējām, līmējām, pūtām, griezām, veidojām, un darījām daudz ko citu. Veidojām eņģelīšus, dzijas bumbas, savu iedomu Ziemassvētku eglīti un, protams, to, ko sirds vēlās.

Paldies tiem, kuri piedalījās un atnāca!

Kā arī paldies skolotājai Ilzei Tālmanei par iniciatīvu veidot šādu pasākumu!

Skolēnu pašpārvaldes līdzdalībnieks Romualds Romanovskis Lasīt vairāk »

Nakts orientēšanās

16. novembrī skolā notika nakts orientēšanās sacensības pa Ērgļu novada centra piemiņas vietām. Tā bija veltīta Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas 99. gadadienai patriotu nedēļas pasākumu ietvaros. Lasīt vairāk »

Mācību kurss par koku kopšanu pašvaldībās

Kopš profesijas kokkopis-arborists ieviešanas Latvijā 2005 gadā, mēs ne tikai apmācām jaunos koku kopējus, bet arī informējam sabiedrību un popularizējam pareizus koku kopšanas principus pilsētu apstādījumos. Lasīt vairāk »

Mācību ekskursija par guļbūves ēkām

10.novembrī guļbūves ēku celtnieku grupa devās mācību ekskursijā, lai iepazītu šo būvniecības jomu no diviem aspektiem: mūsdienas  un vēsture. Tāpēc maršrutā iekļāvām vienu no labākajiem guļbūves uzņēmumiem DZIEDRS un Brīvdabas muzeju. Lasīt vairāk »

Klātienes nodarbības tālmācības arboristiem

2017/2018.mācību gadā  kvalifikācijā Kokkopis-arborists  mācās 12 tālmācības studenti. Grupā mācās studenti, kuri  nāk ar dažādu Latvijas uzņēmumu norīkojumiem un tie, kuru pieteikumi  mācībām rakstīti jau 2016.gadā.

Vienā no pirmajām klātienes nodarbībām,  tiek apgūtas iemaņas mezglu siešanā.

I.Spaile, tālākizglītības lietvede

Namdaru mācību ekskursija

27.10.2017. mācību ekskursijā uz Latvijas Jumiķu čempionātu devās 2.kursa namdaru grupa un divi izglītojamie no būvstrādnieku grupām, lai atbalstītu skolas komandu, kas pārstāvēja skolu čempionātā dakstiņu jumtu iebūves grupā. Lasīt vairāk »

Eiropas valodu nedēļa

Priekuļu tehnikumā Ērgļu struktūrvienībā 11.10.2017. notika pasākums veltīts Eiropas valodu nedēļai. Tas ir gadskārtējs pasākums, kura laikā cildina valodu daudzveidību Eiropā.

„Valodu karuseli” Ērgļos iešūpoja dziesma „Katjuša” angļu, krievu, vācu un latviešu valodās, kuru izpildīja tehnikuma audzēkņi stilizētos tautu tērpos. Lasīt vairāk »

Satura barotne